Overzicht onderwijzend & ondersteunend personeel 2018-2019

 

 

 

 

 

Onderwijzend      
Naam Functie Mailadres Mobiel
Mw. J. Baggen mentor 4B / docent stage j.baggen@praktijkschooluithoorn.nl 06-46227688
Mw. A. Bakker mentor 4B / docent stage a.bakker@praktijkschooluithoorn.nl 06-46227821
Dhr. S. Balk mentor 5A / docent stage s.balk@praktijkschooluithoorn.nl 06-24184589
Mw. A. Beije mentor 2A / docent Groentechniek a.beije@praktijkschooluithoorn.nl  
Dhr. J.M. de Boer AVO docent m.deboer@praktijkschooluithoorn.nl  
Dhr. P. de Boer docent Algemene Techniek p.deboer@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. D. van den Born AVO docent d.vandenborn@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. T. Bosma AVO docent t.bosma@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. E. Brandsma mentor 4D & ROC / docent stage e.brandsma@praktijkschooluithoorn.nl 06-19428127
Dhr. F. de Brouwer mentor 1A / AVO docent f.debrouwer@praktijkschooluithoorn.nl  
Dhr. P. van Bruggen mentor 4A / docent stage p.vanbruggen@praktijkschooluithoorn.nl 06-46227691
Mw. K. van Gils mentor 1B / docent Lichamelijke Opvoeding k.vangils@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. L. van der Kruk mentor 1B / AVO docent / Beeldende Vorming  l.vanderkruk@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. A. Lugthart-Dreschler mentor 1C / docent Handel & Verkoop a.lugthart-dreschler@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. N. Meijwaard mentor 4C / docent stage n.meijwaard@praktijkschooluithoorn.nl 06-46227794
Mw. J. Mulder mentor 2C / AVO docent j.mulder@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. N. Oehlers mentor 3B / docent Verzorging & Koken n.oehlers@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. M. Redeker mentor 3C / docent Lichamelijke Opvoeding m.redeker@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. A.M. Rietberg mentor 2A / docent Textiele Werkvormen  j.rietberg@praktijkschooluithoorn.nl  
Dhr. R.F. Sant mentor 6A & ROC / docent stage r.sant@praktijkschooluithoorn.nl 06-13500683
Dhr. L. Snaak mentor 3A / AVO docent l.snaak@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. M. Wessels mentor 3C / docent Verzorging & Koken m.wessels@praktijkschooluithoorn.nl  
Dhr. J.C. Zwaan mentor 5B / docent stage h.zwaan@praktijkschooluithoorn.nl 06-46227788
       
       
Ondersteunend      
Naam Functie Mailadres  
Mw. F. Christiaanse orthopedagoog f.christiaanse@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. Y. Beeris

onderwijsondersteuner

y.beeris@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. S.M.H. Bom assistent mentor 2A / onderwijsondersteuner s.bom@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. F. Blok onderwijsondersteuner / docent interne stage f.blok@praktijkschooluithoorn.nl  
Dhr. G. Eindhoven teamleider bovenbouw g.eindhoven@praktijkschooluithoorn.nl  
Dhr. J. Essabbar

mentor 2B / docent woon & bouwtechniek  /onderwijsondersteuner

j.essabbar@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. drs. S.M.I. Halkers directrice s.halkers@praktijkschooldelinie.nl  
Dhr. K. Klok teamleider onderbouw / vervangend schoolleider  k.klok@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. E. de Ruijter psycholoog / zorgcoördinator e.deruijter@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. E. Scharroo onderwijsondersteuner e.scharroo@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. L. Scheltes mentor 3B / docent digitale vaardigheden /onderwijsondersteuner l.scheltes@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. M. Schrander onderwijsondersteuner m.schrander@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. M.G.R. Snijders-Buijsman administratief medewerkster r.snijders-buijsman@praktijkschooluithoorn.nl  
Mw. N.C. Steiger     hoofd administratie                                               n.steiger@praktijkschooluithoorn.nl